Péče o pleť

TianDe má několik vysoce účinných řad, které se mezi sebou výborně kombinují. Tím zajištěna cílená péče pro každý problém a každou ženu.
Kosmetika TianDe není jen obyčejná kosmetika, která odstraní jen defekty z kůže. Řeší příčiny všech možných problémů. Působí v několika rovinách:  fyziologicky ve všech vrstvách kůže, přes reflexní body a meridiány, používá vyspělou aromaterapii. Pracuje se systémy (cévní, hormonální, nervový, a lymfatický. Vše podle principu: „bez zdraví není ani krása“
Po 35. roku začíná období, které lze nazvat rozkvět kůži: nepříjemným projevům mládí již odzvonilo( akné a mastná kůže) a  procesy rozpadu ještě nezačal. Toto období však nelze přehlédnout. Toto období je právě rozhodující pro to, jak bude pleť vypadat o pár let později. Umíme toto období protáhnout co nejdéle.
Kosmetika TianDe má velmi účinný čistící a detoxikační program pro pleť obličeje, nepřeberné množství sér a masek pro speciální a intenzivní péči.

Postupně vás rádi s tajemstvím kosmetiky Tiande seznámíme.

 

Hydrogelové polštářky na oční víčka „Mix peptidů”
a
Hydrogelové polštářky na oční víčka „Organické vodní řasy”

Hydrogelové polštářky na oční víčka „Organické vodní řasy”
Udělejte si radost hydrogelovými polštářky na oční víčka s organickými vodními řasami. Pomůžou vám vypnout jemnou pokožku očních víček a udělat ji pružnější. Díky aktivním složkám mohou za několik minut výrazně zlepšit váš vzhled. Tento expresní přípravek působí v několika směrech současně - pomáhá zmenšit otoky a váčky pod očima, rychle navrací pleti svěžest, hydratuje, vypíná pleť, zvýrazňuje spodní víčka, bojuje se známkami únavy, oživuje suchou a tenkou pleť očních víček a přispívá k vyhlazení mimických vrásek.

Hydrogelové polštářky na oční víčka „Mix peptidů“ nejen změkčují a jemně korigují mimické vrásky, zpevňují texturu pleti, zvyšují její elasticitu a pružnost, ale jsou i ideální pro péči o pleť se sníženou pružností v důsledku stárnutí nebo poškození sluncem. V organismu jsou peptidy „zprostředkovatelem informací“- přenášejí biologické informace od jedné buňky k další, aby v organismu všechno správně fungovalo.

 

Masky Vám zaručí krásnou pleť bez vrásek kolem očí !!!!

Hydrogelové polštářky na oční víčka „Mix peptidů“:
- změkčují, jemně korigují mimické vrásky
- zpevňují texturu pleti, zvyšují její elasticitu a pružnost
- ideální pro péči o pleť se sníženou pružností v důsledku stárnutí nebo poškození sluncem.

Užívejte si pružnou a elastickou pleť bez viditelných známek stárnutí!

„Živé“ vodní řasy střeží mládí a krásu Vaší pokožky

NOVINKY: 
Pleťová beauty-maska „Amino-koktejl”
Pleťová beauty-maska „Levandulová Provence”

Pokračovat ve čtení

„Živé“ vodní řasy střeží mládí a krásu Vaší pokožky

Nová řada kosmetických přípravků Fucoidan od TianDe se postará o Vaši pokožku. Je obohacena o fukózu – molekulu fucoidanu – a pomůže navrátit svěžest a pružnost, které unavené pleti po dosažení věku 35 let tak chybí.

Pociťte na sobě sílu „živých“ mořských řas! V řadě kosmetických přípravků Fucoidan od TianDe je obsaženo několik látek, které zajišťují komplexní péči a hýčkají pleť. Těmito přípravky jsou čisticí pleťové mléko na oblast dekoltu, čisticí pleťová voda, revitalizační anti-aging krém na obličej, gelový oční krém proti vráskám, omlazující maska na obličej a oblast dekoltu, CC krém a balzám na rty.

Pokračovat ve čtení

Marine collagen

Marina collagen - luxusní kosmetika za výbornou cenu, lifting, hydratace, obnova kontur obličeje, výživa, proti vráskám prostě vše, co od kosmetiky můžete čekat. Pro zajímavost tuto kosmetiku používá čínská vláda, samozřejmě v jiných obalech, za jiné ceny. Zatím naše nejúčinnější řada.

 pokračovat ve čtení 

Multiaktivní micelární voda, 150 ml

Odvádí práci za tři!

Multiaktivní micelární voda řady SPA technology rozpouští nečistoty pokožky a zabraňuje roztékání líčení kolem očí, tzv. „panda efektu“, přitom však zachovává rovnováhu hydrolipidního obalu pokožky. Jemné složení bez sulfátů, parabenů, umělých aromat, barviv, minerálních olejů a alkoholu šetrně čistí i citlivou pleť a neucpává ji. 

 

Více informací

SNAIL SECRET

 hlavní účinná složka je šnečí mucin (sekret) Tato řada má silné regenerační účinky a hojivý efekt. Hlavní devizou je obnova buněk. Jednotlivé krémy této řady nesmí chybět žádné lékárničce. Pracuje s lymfou (otoky) Vhodná pro mastnou a nečistou pleť ve věku 35+, výborně doplní ostatní řady. Velmi účinná je maska, která nahradí velmi drahé a obávané ošetření živými šneky v salonech. Toto ošetření stojí kolem 3000 Kč a příjemné moc není. Naše maska stojí pár korun, obsahuje 70% mucinu a efekty jsou úžasné a bez stresu.

Pokračovat ve čtení

Zhen Fei

Výživa, regenerace, harmonizace (bílý lotos), ošetří i velmi citlivou pleť a postupně zlepšuje její kondici, tak že potom může žena přejít na intenzivněji působící kosmetiku. Sjednocuje barvu pleti, vyrovná vrásky. Posiluje energii ženy. 

 pokračovat ve čtení 

Snake Factor

Tato kosmetika je určena pro sušší a křehkou pleť. Regeneruje, vyživuje a hydratuje. Má výborné účinky na popraskané žilky při pravidelném a důsledném používání. Harmonizuje, funguje zde silná aromaterapie. Energie uzemnění a zpevnění.

Tibetan Herbs

Tibetské trávy – cenově velmi přátelská, umí vše, co kosmetika umět má, tuto kosmetiku milují šamanky a čarodějky. Má velmi silné energetické působení přes meridiány a reflexní body a všeobecně blahodárný vliv na celé tělo.

Asian Beauty

Osloví všechny věkové skupiny. V řadě najdeme několik specifických krémů, které mají silné účinky a při jejich kombinací docílíme zesílení účinků a dosahu působení.

  • Noni – hojení a obnova (nečistá pleť, poranění)
  • Goji – regenerace buněk, proti vráskám, popraskané žilky – zpevňuje stěny cév a zlepší prokrvení.
  • Ledová houba – silná hydratace, zklidnění pleti, velmi lehký vhodný pro denní péči
  • Linči – omlazení, regenerace, výživa – silné energie
  • Ženšen – adaptogen – atnistres, výživa, obnova, energie.

Ovčí placenta

Cenově velmi přátelská, vhodná pro suchou a lomivou pleť, zklidní, vyživí, hydratuje, regeneruje, obnoví mikrocirkulace krve, lymfy i energie, specialista na skvrny a jizvy – můžete použít i jeden krém jako doplněk jiné řady .

Master Herb

Velmi účinně řeší problémy mladé pleti (akné, jizvy, ucpané póry). Může doplnit i jiné řady pokud i v pokročilejším věku máme problémy. Při správném použití garantujeme 100% úspěch. Zatím se nenašel nikdo, kdo by nadával.

Collagen Active

Velmi silně působící lifting – obnovení tvorby vlastního kolagenu a hydratace. Okamžitý efekt a silné pocity při použití. Citlivým ženám doporučujeme nejdříve začít s řadou Zhen fej