Jmenuji se Marcela Rezková a pracuji jako masér a terapeut. K profesionálním masážím mne přivedl dlouholetý zájem o zdravý životní styl a také sport, kterému se věnuji již jen jako trenérka a cvičitelka.

 Vždy jsem se zajímala o zdravý životní styl.  Zajímám se o  alternativní způsoby stravy, léčení bylinami a jinými alternativními metodami, až jsem se dostala k produktům a přírodním komponentům tradiční čínské medicíny. A protože chci vést aktivní a smysluplný život vybírám si, jaké přípravky si budu dávat na sebe a do sebe

Zajímají mě bylinky, které mají hojivé účinky,některé  pomáhají rozjasnit pleť,ošetřovat vlasy, ulevit od bolesti. Jiné umí navodit pohodou atmosféru díky mistrovskému  složení bylin v čajích.

Energie bylinek pomáhá harmonizovat tělo aducha. Vše dohromady tvoří harmonii mezi člověkem a přírodou. Proto jsem propojila své podnikání se společností TianDe - společností, která v roce 2007 prostřednictvím vize tří zakladatelů objevila kosmetiku – kosmoceutiku, která čerpá ze znalostí Čínské a Tibetské moudrosti. Jejím hlavním záměrem je vybudovat silné zázemí s produkty každodenní spotřeby, které se vyznačují vysokou kvalitou a jedinečností.

Tento svět voňavých bylin je však i spojen s příležitostí, jak si navýšit svůj finanční příjem.

 

Zajímá Vás to? Chcete se přidat do mého týmu? Osobně se Vám budu věnovat a najdeme pro Vás tu nejlepší formu spolupráce. 

Kontaktujte mě 

Jsme připraveni poskytovat dokonalý servis zákazníkům i novým kolegům.

Máme vypracované účinné postupy pro zdraví i krásu.

Zvládáme klasický marketing i techniky online marketingu.

Naučíme vás, jak mít spokojené zákazníky a jak vydělávat dostatek peněz pro vaši pohodu.

Jsme lidé různých profesí, terapeuti, trenéři, kosmetičky, kadeřnice, pedikérky, manikérky, lékaři, zubaři, maséři, obchodníci a marketingoví specialisté.  Díky dokonalé týmové spolupráci jsme schopni řešit velmi složité problémy. Jak zdravotní tak i na poli obchodu.

Potkali jsme se na cestě TIANDE. Spojila nás touha pomáhat lidem co nejefektivnějším způsobem. Nacházíme a hledáme cesty k jednoduchým a velmi účinným technikám pro zdraví, krásu i prosperitu.

Jsme připraveni předat Vám všechny naše zkušenosti a naučit Vás, jak zacházet s našimi úžasnými produkty, případně jak si vydělat slušné peníze.

Minulost:

Dlouho jsme hledali výrobky, které bychom používali při naší práci. V databázi jsme měli desítky dodavatelů a snažili jsme se jejich produkty kombinovat, často jsme řešili nekompatibilitu. Nevýhodou bylo také velké množství dodavatelů.  Často jsme zapomínali, kde co objednat. U každého dodavatele jsme měli malé obraty a tím žádné provize.

Většinou jsme byli velmi vyčerpání, náš diář organizovali naši zákazníci, měli jsme strach jít na dovolenou nebo marodit. To už je dávno pryč.

Současnost:

V prostředí TIANDE je vytvořeno vše, co potřebuje náš klient:

 • Vysoce výkonné a účinné produkty
 • Maximální kvalita
 • Bezpečné a jednoduché použití
 • Ceny dostupné pro každého

Vše, co potřebujeme my:

 • Široký sortiment TIANDE nám zjednodušil práci, produkty jsou na jedné bázi a velmi dobře se doplňují, tím že nakupujeme od jednoho dodavatele, můžeme maximálně využít všechny výhody a odměny.
 • Provizní systém TIANDE je tak výhodný, že si můžeme dovolit omezit počet klientů a věnovat se víc sobě a své rodině.
 • Na manažerských postech jsou vysoké provize a možnost pasivního příjmu.

Společně se učíme, bavíme a rosteme.

 1. Vždy na prvním místě je náš zákazník a jeho potřeby
 2. Nikdy nenabízíme nic, co bychom sami nepoužili
 3. Máme propracovaný systém vzdělávání a péče
 4. Specialisté v našem týmu vyhledávají neustále nové techniky a technologie.
 5. Máme vypracované jednoduché a velmi účinné postupy.
 6. Rádi přivítáme Vás, další kolegy a kolegyně, kterým předáme vše, co umíme.
 7. Naučíme vás, jak získat víc spokojených zákazníků a víc peněz s menším úsilím.
 8. Nebo vás naučíme, jak být zdravější, krásnější a spokojenější.

Náš tým pro vás vytváří spolehlivé postupy a návody v oblasti péče o zdraví a krásu.