Kosmetika TianDE

Nadnárodní společnost TianDe představuje unikátní produkty z oblasti péče o zdraví, krásu a prosperitu. Hlavní filosofií společnosti je dostupnost veškeré produkce i technologie širokým vrstvám obyvatelstva.

Tisíce let staré receptury čínské, tibetské a altajské medicíny se snoubí s těmi nejmodernějšími poznatky a technologiemi zpracování surovin.

Používají se vysoce kvalitní přírodniny, živá voda z hlubokých pramenů i z hlubin moře. Mezi oblíbené přírodní látky patří: hedvábí, perly, altajské a tibetské byliny, lotos, bio-zlato, hadí tuk, šnečí mucin, životodárné kořeny a houby. To vše je sestavováno a mícháno podle přísných pravidel tradiční čínské medicíny.

Široký sortiment zahrnuje péči od hlavy až k patě, ale nezapomíná ani na naši domácnost a přírodu .

Co mě přesvědčilo:

Skvělé složení výrobků 

podle starých přírodních receptur z Tibetu, Altaje, Číny, avšak kosmetika je zpracovávána pomocí  nejnovějších technologií. Vysoké procento účinných látek – minimálně 20%. v běžně prodávané přírodní kosmetice je to kolem 2%.

Spokojenost zákazníků

Sama jsem velmi dlouho hledala kosmetiku, která bude fungovat . TianDe obě tyto podmínky plní a dokáže ještě mnohem víc. A tak mě vždy zas a znovu těší sledovat úžas mých zákaznic nad účinností produktů TianDe a jak roste jejich zvědavost vyzkoušet i další výrobky. Zákaznice si velmi pochvalují, že výsledky jsou velmi rychle viditelné a používání je moc příjemné

Široký sortiment

Je velká výhoda mít možnost používat zboží od jedné společnosti.

  • Produkty vzájemně podporují svůj účinek a neperou se mezi sebou.
  • Při větších nákupech u jedné společnosti získáváte větší výhody – alespoň u nás to tak je.

Skvělé ceny

produkty jsou cenově dostupné široké škále zákaznic – od základních přípravků až po speciální kosmetické přípravky, které jsou cenově nesrovnatelné v porovnání se stejně kvalitními výrobky jiných značek… Skvělou výhodnou je i nakupování se Zákaznickou kartou a získání dalších slev a dárků při pravidelných nákupech a další benefity.

Vydělávejte s TianDe peníze

S Tiande máte příležitost mít skvělý výdělek a pohodovou spolupráci v týmu stejně smýšlejících lidí. Více informací k možnosti spolupráce najdete v sekci Chci prodávat TianDe.

Vždy jsme o krok napřed

před konkurencí – vědecký tým TianDe neustále sleduje nové trendy v technologiích, marketingu, neustále se vyhodnocují potřeby trhu. 

 

Velkou devizou společnosti je flexibilní marketing, který umožňuje obchodním partnerům poskytovat nadprůměrné služby v oblasti vzdělávání a poradenské činnosti.

(více informací v sekci profesionální spolupráce – klikněte zde).

Se společností TianDe se nebudete nikdy nudit. Stále se bavíme a těšíme na úžasné a jedinečné produktové novinky a dárkové akce.