Jak jde kosmetika a sport dohromady

14212779_1389192371120848_6982006774967351714_n

Celý život jsme se věnovala sportu . Pravidelný trénink až 4x týdně, závody ,soustředění to vše bylo pro mé tělo velice náročné.

Namožené svaly, unavené celé tělo bylo samozřejmostí .Občas to hodně bolelo . Aktivní sportovci mi dají za pravdu , že  pocit úspěchu a medaile na krku nám za tu bolest ale stojí .  Občas jsem navštívila maséra ,  ale potřebovala jsme si ulevit pravidelně, ihned po tréninku a po závodech .

Neustále jsme zkoušela různé přípravky, krémy, gely , zábaly , které mi pomohou zregenerovat  a připravit se na další zátěž. Tak uběhlo 20 let.  Dnes už nezávodím,  ale své zkušenosti předávám jako trenérka a cvičitelka . A jsem hrozně ráda, že svým svěřencům a klientům mohu dát víc , než jsem měla já sama.KOSMETIKU.

Ano kosmetika TianDE mi dala možnosti, jak tělo udržet v kondici.

Mezi nejoblíbenější , které doporučuji patří Ortophyt – který je super na svaly,klouby . Slaviton – uleví těžkým nohám, bolesti hlavy. Fytonáplasti – úžasné při jakékoliv bolesti, mám je neustále připravené k použití. Tělové soli – regenerace, úleva, zábaly . Alunit – nejlepší věc jak se zbavit potu. Chilli sady – účinná pomoc v boji proti celulitidě, hubnutí, aj.

Tiande web

 

Výsledek?

I já samozřejmě  používáním produktů se cítím skvěle, mohu bez problémů sportovat . Cvičím, běhám, dokonce jsem letos opět nazula i běžky. Cítím se skvěle.

 

Chcete se také dostat do kondice ? Chcete více informací. Ráda se s Vámi o vše podělím a ráda poradím.

Vyplňte emailovou adresu a vše dostanete na svůj mail.      CHCI VÍCE INFORMACÍ

 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobníh údajů.